| Andreea_Claudia_1983 a întrebat:

Daca tin o cura de slabire 5 luni, in fiecare seara fac exercitii 30 de minute, si nu mananc dupa ora 18, cam cate kg slabesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Între 10-15 kg.Asta casă slăbeşti sănătos.

| Nolkyz a răspuns:

Depinde de organism. Ai putea să încerci să faci așa. și ar mai fi o chestie... De fiecare dată când mănânci, încearcă să nu mănânci până explodezi.

| WildDream a răspuns:

Depinde in primul rand de organism, apoi de ce mananci pana in ora 18, cat de intense si ce tipuri de exercitii faci in alea 30 de minute.

| Roses4us a răspuns:

Depinde de organismul tau, de masa ta musculara, de varsta. Incearca sa iti calculezi greutatea ideala, cu noua tehnologie sunt si niste teste pe internet. le-ai putea folosi. apropo de 5 luni, nu ti-ai dat seama cam cat slabesti?