| UmbraDeVulpe a întrebat:

Daca totusi vrei sa te masturbezi chiar si in timpul unui tratament cu niste creme care se aplica pe penis e ok sa o faci chiar si atunci doar ca sa o faci cu grija si nu agresiv, e ok asa? Sau e rea in orice fel masturbarea cand folosesti creme de astea acolo la penis? Ca na, daca nu e voie nicicum in timpul unui astfel de tratament ma voi abtine... Va dati seama. Deci? E ok? Asa dupa un timp de la aplicarea cremelor, sa zicem ca asa dupa o ora sau o ora si e ok sa ma masturbez atunci, asa cu grija cum ziceam si fara strangeri si chestii de genul si asa finut... E ok? Sau nu e voie decat dupa ce nu mai trebuie sa folosesc acele creme?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Eu zic sa te abtii cateva zile
si calugarii se abtin, dar si cand numai pot sa se abtina!

happy

| LaviniuA a răspuns:

Imi place ca ai scris in doua cuvinte. Pai daca ai ajuns sa ai nevoie de tratament pentru asta, nu mai bine sa nu mai faci deloc?
Apropo da de femei n-ai auzit?

Răspuns utilizator avertizat
| LaviniuA a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Habar nu am. Poti sa intrebi pe domnisoara farmacista / doctor daca e sa ceri o parere.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandru1111199 a răspuns (pentru LaviniuA):

Nah ce sunt alea femei? Omu efectiv are 24 de ani si in fiecare zi repeta acelasi film, acelasi lucru la nesfarsit da o labuta, mananca se culca maine o ia de la capat.El nu vede ca problema nu e pieleahee hee problema e creieru, ca omu e dependent de labuta in fiecare zi ca disperatu. Daca ai ajuns sa folosesti TREBUIE SA MA ABTIN NEAPARAT, chiar ai o problema.Du-te vere si tu pe afara combina o tipa..lasa dracu laba ca ai timp sa ti-o iei la laba cand o sa fii batran si o sa fii singur cand iti moare femeia..pana atunci esti tanar da-i la buci.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandru1111199 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Pai ca sa te placa femeile, trebuie sa ai si tu pasiuni, as te pricepi la chestii ca sa ai ce vorbi cu ele..Cum sa-ti faci o relatie daca tu nu ai ce vorbi cu o fata? Cauta hobby-uri,gen sala,sah, filme si asa mai departe, ca sa aveti lucruri in comun, iesi si tu pe afara dracu macar odata pe saptamana la un club, la un mall, la un restaurant..ca sa te bagi in seama cu femeile ia-o si tu usor, in primul rand intreaba si tu tipe random pe strada cat e ceasul ca sa-ti faci tupeu sa vorbesti cu femeile, apoi dupa ce te-ai obisnuit sa pui intrebarea asta banala fara sa-ti fie rusine, femeile vor barbati cu tupeu, nu nesimtiti, cu tupeu adica cu incredere. Uita-te la tipu asta :https://www.youtube.com/watch?v=cj9tvIFcUeU&ab_channel=ThatWasEpic.Acum poate o sa zici da ba da eu nu sunt asa de inalt ca asta,sau eu nu sunt asa frumos ca asta.,da inaltimea nu o pot schimba,dar frumusetea o poti face,te speli,te ingrijesti facial,fa mewing(cauti tu pe google daca nu stii ce inseamna),uita-te la tipul ala, efectiv omu se duce pur si simplu la una si ii zice, buna te plac =)), ceva foarte basic si aiurea, dar nu de asta le face pe alea sa ii dea numarul, CI INCREDEREA cu care o spune le face pe alea sa fie in limba dupa el.Totul e despre incredere.

| LaviniuA a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Da dar mai intai le ceri Insta. Apoi intrebi aia ce vrei tu laughing

| Alexandru1111199 a răspuns:

Smr daca nu esti unul dintre cei mai penibili de pe site-ul asta. aproape in fiecare zi pui o intrebare despre mastur... chiar asa l4bar esti? Nu te poti abtine vere? Cautati dracu si tu o fata ca in ritmu asta mori singur. Ocupa-ti si tu timpul facand ceva util..iti pierzi aiurea energia si testosteronul pe care le-ai putea folosi facand ceva, sa realizezi ceva cu viata ta.