| TrollingFace a întrebat:

Daca trag de gantere raman scund :O:O:O? da nu le ridic in sus doar la tin jos si le ridic spre piept.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mishudrake22 a răspuns:

Pai depinde cati ani ai... daca ai peste 16 ani.e bine.dar daca esti mai mik.sunt sanse sa numai cresti in inaltime.winkinghappybig grinfunda pls

1 răspuns:
| Dragos707 a răspuns:

Nu ramai scund daca le aduci la piepti ci doar daca le ridic in sus deci fa fara probleme ganterewinkingwinking
(FUNDA?big grinbig grinbig grin)