| Doridd a întrebat:

Daca trag mult de fiare se intampla ceva? Adica, am gantere si fac acasa+flotari, abdomene, se poate intampla ceva, daca fac in exces, adica, fac de cam 4-5 ori pe zi, gantere, abdomene, flotari, e ceva inneregula?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca nu ai febra si doresti sa-ti obosesti asa corpul, atunci totul este in regula.

| AdrenalinTm a răspuns:

Sa nu faci hernielaughing
sti ca daca faci 4-5 ore pe zi nu te ajuta nu?
fa doar 1-2 ore dar inante si dupa sa manci

| Mariuss32 a răspuns:

Să nu faci hernie.