| marzemanuel a întrebat:

am incercat de multe ori sa incep un antrenament acasa dupa ce mi-am cumparat peste 100 de gk de fiare si cateva gantere si haltere dar tot nu reusesc sa am un program si nici ceva sa ma stimuleze
as dori daca stiti ceva care sa ma stimuleze sa trag de fiare si flotari, abdomene, tractiuni
funita! :Xmultumesc mult

Răspuns Câştigător
| gabriel2159 a răspuns:

Incearca programul asta...http://www.getfit.ro/antrenament/program-antrenament/o-grupa-pe-zi.html
E cel mai bun,parerea mea! Cat despre stimulente, proteinele sunt cele mai sanatoase dintre toate, insa cel mai bine ar fi sa te faci in mod natural!

3 răspunsuri:
| ionutzu94 a răspuns:

Mananca des si putin cam de 5-6 ori pe zi sau poti sa iei niste energizante sau sa asculti muzica pe mine ma ajuta mult. Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| Hybryd44 a răspuns:

Mananca de 8 ori pe zi si dormi si incearca niste batoane energizante te stimuleaza in ultimul hal