| Cypry89 a întrebat:

Dar mama imi face gaura in urechea stanga cu un cercel de al ei in vara ca sa se faca gaura si sa stau o luna cu ala al ei

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Mai întâi învaţă să scrii, că n-am înţeles aproape nimic. Cum să îţi facă gaură în ureche cu cercelul ei? Ar trebui cu ac.

| PuFaRiNa007 a răspuns:

... Da daca iti placebatting eyelashes, daca nu iti place nu, iti pui ce cercel vrei tu, indicat ar fi cercel din acela medicinal, cum vrei tu happy