| Casidy a întrebat:

DAU FUNDA! Deci am niste scurgeri de secretie maronii, ma doare foarte burta, ar putea fi vorba de o raceala vaginala? ciclul trebuia sa-mi vina pe 15 iar durerile si aceasta secretie maronie au inceput inca din acea zi.am mai avut de asemenea niste mancarimi, si usoare usturimi in zona vaginului cu ceva timp in urma.ar putea fi o raceala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Floricikmov a răspuns:

Posibil totul este posibil. Incearca sa mergi la medic nu este de de gluma cu asa ceva. O zi frumoasa!