| szmotovio a întrebat:

Buna fetelor!
sa ma ingrijoreze o secretie maronie aparuta la o saptamana dupa terminare menstrei?
nu mi s-a intamplat niciodata sa am scurgeri maronii, nu iau nici un fel de pastille si nici nu am avut contact sexual in ultimele zile.
este exact ca scurgerea normal, difera doar culoare.nu am mancarimi/usturimi etc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| iepurascufundita a răspuns:

Eu patesc asta dupa fiecare sfarsit de menstruatie

| szmotovio explică (pentru iepurascufundita):

Am mai auzit asta la alte fete, dar la mine s-a terminat de o saptamana..au urmat zile cu scurger normal, iar azi...maronie.

| iepurascufundita a răspuns (pentru szmotovio):

Nu trebuie sa-ti faci probleme asta mi s-a intamplat si mie acum 2 luni