| Tzoulia a întrebat:

Dau funda! In ultimul timp simt nevoia sa mananc si cred ca am luat cateva kg chiar daca toti imi zic ca sunt la fel, eu ma simt putin mai plinuta... Ce sa fac sa evit mancarea?(mananc de 3 ori pe zi si fara paine, dar mancare consistenata) mersi TPU

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ღLexUL0v3ღ a răspuns:

Am avut si eu o problema asemanatoare...incearca sa nu te gandesti la mancare sau sa faci sport, sfatul meu. Dar cel mai bine e sa te duci la un doctor.

| wolfwhite a răspuns:

Incearca sa faci sport si atunci poti sa mananci(cat vrei big grin)