| kissyou a întrebat:

Dau fundabatting eyelashesse gasesc in farmacii capsule cu capsaicina, sau daca nu macar ceva >asemanator?:

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
bursuc001
| kissyou explică (pentru bursuc001):

Eu voiam sa stiu daca se gasesc in farmacii ca asa le stiu si eu.big grin

| bursuc001 a răspuns (pentru kissyou):

Eu NU am de unde să ştiu din ce localitate eşti şi ce farmacii aveţi acolo!

Dar, o PARTE din farmaciile indicate mai sus au şi magazine "fizice" ( nu doar virtuale/online ) - deci FARMACIE, mai ales în oraşele principale happy

Spre exemplu : Farmacia Stejara, Remedia, SensiBlu, Dona, precum şi magazine Plafar!

O zi frumoasă.

3 răspunsuri:
| RosuEleonor a răspuns:

Kissyou, capsulele cu capsaicina chiar le gasesti cam in orice farmacie din tara, la un pret destul de ieftin. Dar dupa cum e vorba, cat dai atata face. Daca vrei o pastila de slabit eficienta cu rezultate garantate iti recomand Capsiplex. E un arzator de grasimi naturist, foarte puternic care contine in mare parte capsaicina. Sunt fabricate in SUA de catre una din cele mai mari firme producatoarea de suplimente dietetice.

Pe langa extractul de ardei iute rosu(capsaicina pura) mai contine si piperina, niacina si cofeina. Toate ingredientele din acest produs de slabit sunt naturale si au efect rapid in arderea grasimilor. De asemenea te va ajuta sa opresti senzatia de foame, pofta de dulce, iar cofeina fiind un bun diuretic te va ajuta sa elimini apa din organism. Reactii adverse sau semnalat doar la persoanele care au alergii la unul din ingrediente. Daca stii ca ai o astfel de problema este indicat sa nu le folosesti pentru ca pot provoca ameteli, stari de voma si dureri usoare de stomac.

Capsiplex este de obicei utilizat de catre persoanele mai active care doresc sa slabeasca prin intermediul exercitiilor fizice. Aceste capsule naturale chiar sunt un puternic energizant care te va ajuta sa iti modelezi corpul topind grasimea si scotand in evidenta grupele musculare. Un program de fitness ti-ar prinde bine datorita surplusului de energie, daca nu ai timp de mers la sala poti face dimineata un program de inviorare. Citeste mai multe despre aceste capsule cu capsaicina de slabit aici https://pastilaslabit.ro/capsiplex-capsule-capsaicina-ardei-iute//