| anomtd a întrebat:

Dau funda,URGENTAm baut o cana de bere (nu mare, medie)fiind ziua mea (22:10) maine la 10:30 am de facut vaccin (cel de la 14-15 ani) uitasem ca maine am vaccin, ce sa fac? Mi se poate intampla ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este absolut in regula, nu se va intampla nimic rau

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandra_Denisa_1997_Pdw4 a răspuns:

Pana la acea ora alcoolul se elimina din corp. Nu iti fa griji. happy