| Hhwswas a întrebat:

am nevoie de ajutor! Azi am facut acel vaccin (care il fac toti elevii de cls a 9-a) btw... Doctora a zis sa nu beau. iar eu am baut un pahar cu bere. Are ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Macioi a răspuns:

Stai linistitwinking de la un pahar nu se intampla, era mai rau daca beai alcoolice votka, wishki, tuica

4 răspunsuri:
| Hhwswas explică:

App vaccinu se numeste antitetanos

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hhwswas):

Diftero-tetanic se numeste.
Antitetanos faci cand te musca pisica, cainele, altele.

| Budu_Monica_2000 a răspuns:

Da.

| Hhwswas explică (pentru Budu_Monica_2000):

Daca nu vi cu un argument te astepti sa-ti dau funda tie?