| AndreiB147 a întrebat:

De 2 zile am scaun cu sange si nu am nici o idee ce poate fii.Mentionez ca sangele este de un rosu aprins. Poate avea legatura cu faptul ca inainte am avut vreo 5 zile diaree?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Sunt sigura 100% sa mananci doar mancare uscata gen salamuri etc
e normal ca scaunu sa fie tare si tu sa te chinuiesti
ia incearca o saptamana sa mananci supe sa vezi ca n-o sa mai ai dureri asa
n-are nici o legatura cu diareea
totul pleaca pe baza ca te fortezi