| eliza7943 a întrebat:

De 2 zile ma doare in partea stanga jos, cred ca ovarul... ma doare cand misc piciorul, cand ma misc de pe o parte pe alta dar si cand fac treaba mica plus de asta, ma doare si cand fac sex.
Aveti idee de la ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Iote a răspuns:

Nu, nu putem sti. Poate fi orice, mai ales ca te doare in conditiile enumerate. Mergi repede la medic.

1 răspuns:
| GeneviveJ a răspuns:

Ai nevoie de o ecografie, iar asta doar medicul specialist cu competente in domeniu te poate ajuta. Exista diverse boli care se manifesta cum ai prezentat tu, nu se poate pune un diagnostic pana nu exista date concludente imagistice si de laborator!