| Pisicutza1418 a întrebat:

De 3 saptamani imi apar niste bubite mici rosii ce ma mananca in jurul gatului, pe piept si pe urechi, dar si in cap. Mi se si umfla degetele de la mana si picioarele si unde apare o umflatura apare si o mancarime ingrozitoare si simt ca nu circula sangele pe acolo bine. Aceste reactii au aparut dupa ce am mancat mancare de fast-food eu nefiind obisnuita cu acest tip de mancare si fiind alergica destul de des la multe. Voi merge si la medic in curand, dar ce credeti ca as avea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| pinkroz a răspuns:

Alergie.

| 20156 a răspuns:

Eu cred ca ai alergie, mincarile astea prostesti nu-ti fac bine deloc consuma mincare sanatoasa!