| anonim_4396 a întrebat:

De 3 zile am o durere de cap de gen daca scutur putin capul ma doare capul foarte tare ca si cum ar fi un bolovan acolo.
Si nu numai, scaunul este foarte apos sunt mai multe lichide acolo.
Am si o durere mare abdominala foarte mare, durerea este mai mult spre vezica urinara.
Va rog sa-mi spuneti cu ce boala se asociaza aceste simptome, eu cred ca este o infectie urinara.
Osa merg la medic astazi oricum.
Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Evaluarea medicală va spune ce se întâmplă, mai exact!
Pa, pa.

auran
| auran a răspuns:

Este foarte bine că mergi la medic...
Eu cred că este mai mult o viroză, având în vedere durerea de cap și scaunele apoase. Multa sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu aceste simptome, poate fi orice. Insa nu cred ca e o simpla viroza. Nu mai sta sa ne intrebi pe noi, ci fugi la medic.