| rrrbeto95 a întrebat:

De aproape 2 saptamini mi se tot infunda nasul. De atunci folosesc Olynth sprai. Si totusi inca mi se infunda nasul de 3-4 ori pe zi. Nu stiu ce sa mai fac. Ceva sugestii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AlicePotato a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat timp de 3 saptamani. iti sugerezi sa iti dai cu olint odata la 2 zile. o sa treca e la sine asa.

9 răspunsuri:
| ioska a răspuns:

De 2 sapt.bai omule alea creaza dependenta, nu trebuie luate asa des si perioada lunga de timp
cred ca ai polipi

| lidiaioana a răspuns:

1.stii cremele alea pentru masaj cu eucalipt? folosestele pe nas.
2.bea mult ceai fierbinte(sa nu te frigihappy )
3.incalzeste faina de porumb intr-un vas la foc incet,pur si simplu,fara ulei, incet sa nu sa se arda! infasoaro in material(bumbac)si pune-l pe nas, ar putea sa para fierbinte dar asta ehappy
4.PWP

| SmileToMe a răspuns:

Recomand vibrocil, Se gaseste in farmacii si nu necesita reteta de la medic

| rrrbeto95 explică:

Nu am mai folosit de 2 zile olynth si azi mi s-a desfundat nasul fara picaturi.

| DAS a răspuns:

Poate ai polipi.

| ѕєñσяιтα a răspuns:

Inseamna ca ai probleme cu fosele nazale, sau stiu eu.thinking

Dar totusi nu le lua dupa capul tau picaturile.

Du-te la medicul de familie, iti va prescrie el ceva.

Fundita?happy

| Killpro a răspuns:

Foloseste bixtonim.Io l-am folosit si mi a trecut

| ImHappyRightNowxoxo a răspuns:

Buna robert. Am avut in familie un caz asemanator. Tu ai ajuns sa ai dependenta fata de Olynth. Trebuie sa incetezi sa ti administrezi Olynth. Daca sa zicem incetezi saptamana asta si peste o luna tot ti se infunda nasul este posibil sa ai alergie.La acarieni, pene, animale etc, sau sa ai polipi. URGENT: sa mergi la doctorul ORLhappy

| andrada_1180 a răspuns:

Ai putea sa te duci la un medic. poate ai sinuzita si de aceea ti s-au infundat sinusurile...Bafta!