| EllaElly123 a întrebat:

Am nasul infundat de foarte, foarte mult timp..Am fost la un medic ORL,dar acesta a zis ca nu am nimic, insa se vede clar ca am polipi..chiar si parintii mei au observat si nu doar ei..Am folosit in tot acest timp Olynth, iar acum ..cand racesc, mi se infunda foarte des nasul.Am zis de multe ori ca nu o sa mai dau cu el,deoarece am vazut ca, creaza dependenta...Ce ar trebui sa fac ca sa nu mi se mai infunde nasul (fara a folosi Olynth)? Multumesc! Dau funda! :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Asa aveam si eu, iar asta din cauza ca am avut polipi.
Trebuie sa-ti scoti polipii neaparat.
Te pup!

2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Scoate polipii!