| Ilvmuzik_Andreyz_1988 a întrebat:

Am o problema cu nasul! Mi se infunda nasul tot timpul! Nu mai stiu ce sa fac... Oare ce am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Trebuie sa te vada un medic. Poate sa fie o simpla raceala sau poate sa fie rinopatie. Dar stiu ca este neplacut de aceea este necesar sa primesti un tratament corespunzator. Sanatate!

1 răspuns:
Abh
| Abh a răspuns:

Ai probabil o sinuzita.