| anonim_4396 a întrebat:

De aproape o saptamana nu am pofta de mancare, mananc destul de mult ajung sa petrec 20-30 de minute la o masa.Nu simt nimic, mananc si ma simt practic gol nu simt ca am mancat nimic.
Eu am si probleme endocrine poate fi o cauza? Cu o zi dupa am avut febra, frisoane si frig cand afara erau 30 si cv de grade,diaree si crampe, am luat tratament si s-a mai remediat dar a ramas lipsa poftei de mancare si ma simt ca si cum nu as mancat nimic

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Mergi la medic!

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

Unii de pe aici mai dau și sfaturi la mișto sau rău intentionate! Riști să o pățești!

| Sophieka a răspuns:

Buna

Mergi la medic, te rog. Nu cred ca merita sa asculti sfaturile de aici!