| balteanuanca94 a întrebat:

Din seara de revelion ma confrunt cu urmatoarele simptome : dureri de cap, dureri de stomac, lipsa poftei de mancare, si din cand un cand diaree. Stie cineva din ce cauza poate fi? Poate sa fie si de la oboseala? Mentionez ca am un bebe de aproape 7 luni si nu prea ma odihnesc asa bine cu el nico ziua nici noaptea... Sau sa fie din alimentatie. Am mancat preparate de porc in seara de Revelion si de atunci am inceput sa ma simt rau. Cum mananc ceva cum incepe sa ma doara stomacul si sa vomit.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Posibil sa fii luat vreo raceala ceva

| Kelsson a răspuns:

Salut. probabil ca preparatele din carnea de porc nu au fost facute bine. din moment ce ai spus ca in seara de revelion ai mancat preparate de genu