| Me0627 a întrebat:

De aproximativ doua saptamani imi amorteste muschiul trapez, iar cateodata simt o usoara amorteala de la nivelul trapezului pana unde incep degetele. Stie cineva ce poate cauza aceasta amorteala si daca pot face ceva in acest caz?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| helpme25 a răspuns:

Un sindrom vegetativ. Un deficit de vitamine, o circulatie a singelui, sau poate ceva de la coloana vertebrala. Consul la neurochirurg.

| Me0627 explică (pentru helpme25):

Multumesc pentru raspuns happy