auran
| auran a întrebat:

De asta ce ziceti? http://www.petitieonline.ro/sondaj-s10320036.html
Dupa parerea mea asa merge si acum - dai bani la doctor pe toate partile

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Asigurarea asta nu ajuta la nimic, tot pe bani imi procur medicamente, dau 60, 00 pe luna si nu cumpar nici de 20, 00, restul banilor unde sunt, ca au anuntat ca in aceasta luna iar nu sunt bani pentru profesori si pensionari, s-au terminat alegerile s-au terminat si banii.

auran
| auran explică:

Poate si una si alta

leonardk
| leonardk a răspuns:

Interesant este ca 13.64 dintre votantii de pana acum au fost impotriva. Poate ca nu au inteles intrebarea..........sau sunt "stupizi"?