auran
| auran a întrebat:

Credeti ca meritam tot ce-i mai rau?
Votati si voi desi este c-am tarziu http://www.petitieonline.ro/sondaj-s42420039.html

10 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

Am votat. Crezi ca le va pasa? Interesele lor sunt muuuuult peste voia noastra. Ma tem ca va veni o zi cand vor ramane singuri pe pamant pentru ca noi vom disparea.

auran
| auran explică:

Profit sau nu, problema este ca iei se imbogatesc si-si fac burtile mari, iar noi mancam ce ne lasa guvernul

auran
| auran explică:

Pamflezistul - le citesc chiar daca nu zilnic, la 2 zile tot o fac
sunt tari mi-a placut si cea cu Goagal Marean

| Dara a răspuns:

Am votat si eu, e bine sa fim optimisti... totusi.

prfml
| prfml a răspuns:

Am votat si eu, pic cu pic face mult. Modificarea genetica un profit mascat, nicidecum un gand bun pentru a intretine viata. Un lider mondial, nu am retinut numele a spus intr-o conferinta : Cum preferam sa murim, cu stomacul plin sau cu stomacul gol? Se referea la necesitatea produselor modificate genetic. Inca in tara noastra nu a luat amploare fenomenul, deci poate nu este tarziu.

tundenana
| tundenana a răspuns:

Am votat... poate poate... speranta moare ultima nu?

| silvio a răspuns:

Ok, votul 52 e al meu

| Crisu_8081 a răspuns:

Si eu am votat... dar, din pacate, nu mai depinde de noi.Nici vegetarian nu poti fi pentru ca gasesti peste tot numai legume mutante, la juma de kil fiecare ardei gras sau rosielaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cine o sa voteze cu" Nu"...in fine...se face totul pentru ca noi sa ne imbolnavim...nu stiu de ce am eu impresia asta... dar faza cu gripa porcina... o sa afecteze cel mai mult Romania... tare as vrea sa ma insel.

| Pamflezistul a răspuns:

Salutare auran. Intru imediat sa vad despre ce e vorba. Intre timp, te invit sa citesti pamflezia dedicata lui Sorin Oprescu, la implinirea unui an de cand pastoreste primaria capitalei. Ca tot e in context.;) ATENTIE! CONTINE VERSURI USTURATOARE! :D http://www.alinfarcas.ro/