| lostsoul4ever a întrebat:

Un sondaj cu 10 intrebari va rog sa raspundeti cat mai sinceri Succes! http://www.petitieonline.ro/sondaj-s50702040.html

5 răspunsuri:
| Madyyyy a răspuns:

Sa raspundem cat mai sinceri, sau cat mai sincer?

| lostsoul4ever explică (pentru Madyyyy):

Cat mai sinceri!

| Madyyyy a răspuns (pentru lostsoul4ever):

Dar cine a facut sondajul? Pare cam agramat autorul.

| lostsoul4ever explică (pentru Madyyyy):

Daca ai chef il faci fal daca nu nimeni nu te obliga, atatea intrebari pentru un simplu sondaj.oh go on

| LifeIsColour a răspuns:

Madyyyy,tu nu te saturi sa ne corectezi pe toti?laughing deja devii patetica.Sa stii ca nu avem nevoie de nimeni sa ne corecteze, scriem cum vrem ...stiu ca nu te poti abtine dar macar incearca.Nu esti buricul pamantului scumpo!