| Liviucu a întrebat:

De cam doua luni de zile mi-a aparut un negel din ala micut si inofensiv undeva la baza gatului intr-o parte. Nu l-am bagat de seama. De fapt nici nu stiu daca e negel, e o bucatica de carne crescuta ce se tine de piele intr-o bucatica mica. Problema e ca de cam o saptamana mi s-a marit foarte tare si ma mananca grozav. Ma enervez si intr-o zi il rup ca si asa ma sperie. Cat mai creste? Ati avut dinastia? Ca la mine e primul. Sper sa nu ajung la cutit...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Iti recomand calduros ca sa te duci cat mai repede la un dermatolog pentru o consultatie.
Orice isi schimba aspectul in termen scurt necesita investigare rapida.

| Liviucu explică (pentru evenso):

I will do that urgently.

1 răspuns: