| costelus25 a întrebat:

Am si9 eu o problemahappy...mi-a aparut ceva ca un fel de negel deasupra penisului nu ma doare nu ma incomodeaza. si exact la baza penisului alte 2 burbunele...ar trebui sa-mi fac griji?

5 răspunsuri:
| rikkimady16 a răspuns:

Pai...ai avut contacte sexuale? da ca da, s-ar putea sa ai herpes genital

| costelus25 explică (pentru rikkimady16):

Am asta de un an... si acum vreo 3 luni fiind in stare de ebrietate cand mam ras am taiat si de atunci a crescut putin mai mare

| rikkimady16 a răspuns:

Du-te la medic. serios, poate ai vreo boala si stai asa si mai imbolnavesti si pe altele. fara nicio jena ca nu esti nici primul, nici ultimul happy

| dannyelutzu1_6199 a răspuns:

Stai linistit, nu se intampla absolut nimic, am avut si eu asa ceva, si mi-a disparut treptat.winking