| thedj a întrebat:

De cand am trecut prin-o despartire in care am fost parasit, ma intreb cateodata descurajandu-ma, mai exista fete serioase care iubesc pur si curat cu adevarat? Mi-e frica sa nu raman singur pe vecii deoarece nu imi voi gasi aleasa si asta pentru ca poate nu ma va iubii cu adevarat..si ma bantuie gandurile astea de cand am trecut prin acel cosmar dar nu tot timpu cateodata mai sunt si optimist ca voi gasi, desi imi este greu singur fara o persoana care sa ma iubeasca si sa fie langa mine de aceea ma simt tare singur. Deci ce spuneti? mai sunt fete care sa iubeasca pur si din toata inima cu adevarat?

Dau funda si fara raspunsuri tampite, merci!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| purplestar9494 a răspuns:

Bineinteles ca mai exista si fete sincer care sa iubeasca din suflet! Doar pentru ca nu ai gasit-o inca asta nu inseamna ca trebuie sa renunti.Nu ai de ce sa te temi ca vei ramane singur pentru ca sunt de parere ca fiecare isi gaseste mai devreme sau mai tarziu jumatatea.Senzatia asta de teama si de singurata si de tristete este normala dupa o despartire mai ales daca ai tinut la persoana cu care ai fost implicat intr-o relatie.Acorda-ti un timp sa treci peste aceea relatie fiindca nu poti uita o persoana la care ai tinut asa de pe o zi pe alta, dupa un timp o sa te simti mai bine si vei vedea ca vei gasi pe cineva care sa fie exact cum iti doresti si chiar daca nu va fi din prima incercare asta nu inseamna ca ea nu e pe acolo pe undeva.happy

| thedj explică (pentru purplestar9494):

Multumesc mult happy!

| purplestar9494 a răspuns (pentru thedj):

Nu ai pentru ce :*

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu dispera.fiecare are undeva in lumea asta cel putin o jumatate.Va ceni si timpult tau, dar mai ai un bob zabava! Sa fii iubit!