| deepinside777 a întrebat:

ma simt tare singur. motivul este deoarece am trecut printr-o despartire unde am fost lasat balta,dar nu conteaza. Cateodata ma simt trist si singur, nu am pe cineva aproape de mine care sa ma inbratiseze, sa ma iubeasca, sa vorbeasca cu mine, sa ma sustina si cel mai important sa fie langa mine. Intr-un cuvant spus am nevoie de afectiune.

Cateodata ma intreb ce rost mai are viata asta, imi vine sa mor.

Ce a-s putea sa fac sa nu ma m-ai simt asa TPU? happy

Dau funda si fara raspunsuri idioate! Merci happy

1 răspuns:
| OMEGALIN a răspuns:

Gandeste-te putin si la lucrurile bune din viata,asculta muzica vesela,iesi putin cu prietenii si o sa iti revii incet,moartea nu e o solutie,e un refugiu pentru cei slabi, gandeste-te ca viata inseamna mai multe lucruri, sunt atatea de facut pe lumea asta, nu are rost sa ne batem capul pentru o iubire pierduta happy, zambeste si tine minte ca dupa furtuna va veni si soarele