| anonimaalee29 a întrebat:

De cand m-am trezit am piciorul stang amortit, tot piciorul. Si ma doare operatia de apendicita foarte tare. Am facut-o in noiembrie anul trecut. Si nu am stat in curent zilele astea, si nici nu este inorat afara azi. De la ce poate fi? sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Du-te la medic! Daca e ceva grav trebuie sa stii din timp

| ItsMaxi a răspuns:

Probabil ai dormit intr-un mod, in care sa nu circule sangele corespunzator. Apendicita poate sa apara si fara sa faci efort sau sa fie urat afara. Probabil inca nu ti s-a refacut organismul in totalitate. Si mai poti avea incidente. Daca durerea persista si este din ce in ce mai deranjanta, consulta un medic.