| RAY a întrebat:

De cata hrana are nevoie organismul uman pentru a supravetui?

ma refer pentru o zi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

De cate ori iti este foamebatting eyelashes.

| RAY explică (pentru Latinmoon):

Tu asa manci?

| Latinmoon a răspuns (pentru RAY):

Pai da, cand iti este foame trebuie sa mananci ceva altfel risti sa ti se faca gauri in stomac, plus ca nu te simti nici bine daca nu mananci.
Ideea este ca nu trebuie sa manci ca spartul si nici deloc, cel mai bine este sa manaci putin din fiecare! tongue

| RAY explică (pentru Latinmoon):

Toate nevoile le simnti ca sa inteleg?

| Latinmoon a răspuns (pentru RAY):

Adica? raised eyebrows

| RAY explică (pentru Latinmoon):

Nevoi fizice, emotionale, le simnti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de organism cat de puternic e.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Mediu,exemplu om varsta 30 de ani, 70kg, 170m

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca mananca o data pe zi 500 g de cartofi pai, poate supravietui.

| DeDe11 a răspuns:

Aproximativ 300GR si apa 2L
winking
FUNDA?