| irinuta1113 a întrebat:

De cate ori pe saptamana trebuie sa fac? pentru rezultate foarte vizibile si pentru slabit dar si pentru muschi...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Zilnic de 3 ori, cu 10 minute inainte de masa.

| Violleta2022 a răspuns:

De cate ori pe saptamana sa faci sex...sau ce?
Tu fiind foarte slaba, chiar anoerexica, ar trebui sa te ingrasi, iar pentru asta ar trebuiis a manaci 3 mese sanataose si zdravene pe zi si 2 fructe, intre mese.

| Yon1470 a răspuns:

Ce sa faci?

| OKGirl a răspuns:

Pai, sala este o modalitate foarte buna, dar nu in exces.Ti-as recomanda sa alergi in fiecare dimineata, vreo 10-15 min. Asa fac eu, si nu ma duc la sala, dar sunt in forma. happy