| frumushyk2010 a întrebat:

De cate ori va spalati pe dinti?happy
Eu ma spal de 2-3 ori pe zihappy in caz ca nu-s acasa folosesc guma

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Si eu tot la fel. Insa mai sunt zile, cand ma spal si de 7-8 ori pe zi.winking

| shtephie a răspuns:

La fel si euhappy

| Meryem027 a răspuns:

Minim 3 ori si folosesc guma, cand nu sunt acasa.happy

| Gabriela2011 a răspuns:

Ma fato tu ai innebniut ce naibii ai mai devreme intrebai de cate ori ne schimbam lenjeria intima acum de cate ori ne spalam pe dinti. Ce intrebari stupide dar nu inteleg rostul acestor intrebari ce te intereseaza pe tine?

| anduta160 a răspuns:

Pai eu tot cam de 2/3 ori pe zi.

| Lol_1641 a răspuns:

Sunt obsedat de asta, de fiecare data cand intru in baie ma spal pe dinti! :-s