| ombladon156 a întrebat:

De vreo 2 zile ma simt obosit fara chef de nimic, nu am pofta de mancare si daca incepe sa ma doara un pic ceva incep sa cred ca am vreo boala. Sa fie asta astenie de primavara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Ar fi bine sa consulti medicul de familie.
In urma unor investigatii si analize, vei afla starea sanatatii tale.
Oboseala/lipsa poftei de mancare, indica ceva probleme pneumologice.
Asa ca, nu ezita si adreseaza-te medicului de familie
O zi buna si multa sanatatehappy

| Lariiiiiiii a răspuns:

Bunăă
Cel mai probabil că da.
Imediat va veni vara şi îţi va trece.
Sper că ţi-am fost de folos!

| Andrei_Marian_1976 a răspuns:

Nu ai nimic asa mi s-a intamplat si mie... poate ai ceva pe sufles sau poate vrei sa dai o tura pe faleza!