| Mocanu_Andreea_1995 a întrebat:

De cateva saptamani imi aud pulsul in urechea stanga,ca un zgomot usor care nu imi intrerupe activitatea fizica. As vrea sa stiu totusi care pot fi cauzele si riscurile. Mentionez ca am fost diagnosticata acum cateva luni cu distonie neurovegetativa in urma unui eveniment socant din viata mea si am,de asemeni, simptome de anxietate precum: dureri in piept,presiune in fata si cap,nod in gat,senzatie de sufocare,durere de incheieturi, amorteala in degetul mic de la mana stanga si puls crescut rareori. Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand nu vei mai auzi pulsul in urechea stanga va trebui sa-ti faci griji.

| Dennisz a răspuns:

Probabil din cauza tensiunii prea mari auzi pulsul.
Recomandarea si sfatul meu este sa consulti medicul cat mai repede.

| Mocanu_Andreea_1995 explică:

@krakilla: hei hei. Las-o mai moale cu raspunsurile sarcastice. Ce ar fi sa mai inchizi pc-ul din cand in cand si sa mai iesi pe afara? E interesanta lumea reala laughing