| BonnieSweet a întrebat:

De câteva zile a inceput să ma doara la atingere degetul mare de la picior. Azi am observat ca a prins o tenta vinetie... nu mai tin minte daca m-am lovit. Voi ce spuneți? Se poate trata cu ceva sau știți despre ce e vorba?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Vezi sa nu ai vreun colt de unghie crescut in carne.Mie mi s-a intamplat cu incaltarile de iarna.

| Eastwood a răspuns:

Mergi la doctorul de familie la un control, iti va da o alifie!