| Larisamonica a întrebat:

De câteva zile am o durere de stomac ma înțeapă, din ce cauza poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In loc sa ne pui pe noi sa ghicim pe aici ce ai tu la stomac/burta, ti-as recomanda sa fugi la medicul de familie, pentru investigatii medicale.

| dullcat a răspuns:

Buna.Ce ai mancat in ultimele zile?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi bine sa mergi la.medic
La.mine asa a inceput cu înțepături in partea dreapta
Si am.fost operată de apendicită

| aimullah123 a răspuns:

Ca sa iti dai seama ce poate fi trebuie sa iei in calcul si celelalte simptome, nu doar durerea de stomac.

Mai ai vreunul dintre simptomele urmatoare?
Greata, varsaturi, balonare, flatulenta, diaree/constipatie, dureri si in alte zone ale abdomenului, febra sau altele?
De asemenea, mai exista la tine in familie cineva cu afectiuni cronice la stomac?

| aimullah123 a răspuns:

Am uitat sa te intreb cand simti aceaste intepaturi? Pe tot parcursul zilei, dupa ce mananci... cand?

| Larisamonica explică (pentru aimullah123):

Aproape pe tot parcursul zilei

| AdioTPU a răspuns:

Vezi ce spune medicul tau de familie.

| 199onur7 a răspuns:

Așa am pățit eu acum cateva zile am mâncat repede ca nebunu in pauză aveam o foame de lup ba si ma loat o durere vreo o oră așa nu ma simțeam bine am băut un suc accidulat am dat un gărait sa mor eu daca mai aveam cevalaughing)) dupăia am muncit liniștit.

| Fonk a răspuns:

Daca nu mananci cand tie foame (s-a intamplat la mine)