| RedPorcelain a întrebat:

de cateva zile simt ca imi amorteste piciorul dar dureaza doar o secunda senzatia asta ..si nici atunci nu e o amorteala completa. Ma gandesc ca poate fi din cauza ca s-ar putea sa am apendicita? Desi, cu toate ca ma inteapa cand si cand in partea dreapta ( pe la apendix ), nu e o durerea mare. Am mai avut o astfel de durere si cand am fost la control imi spunea ca s-ar putea sa fie ceva legat de colici...Ce ma ingrijoareaza de altfel este acea senzatie de amorteala; Ca in rest nu am nici greturi, ameteli sau orice alt simptom de apendicita.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Public22 a răspuns:

Poate chiar ai apendicita, mai bine mergi iar la megic ca nu se stie niciodata cu apendicita asta.

| Limitless007 a răspuns:

Cu siguranta trebuie sa vezi un doctor. Te sfatuiesc sa te duci cat mai repede, apendicele poate degenra peritonita si, nu e de bine.