| lovelovelove a întrebat:

De cateva zile catelului meu de 4 ani i s-a umflat partea dreapta a corpului adica asa parca ar avea o minge [nu f mare] sub piele mama zice ca este de la ficat tata zice ca e de la rinichi pe el nu il doare cand vl apesi si este foarte tare. ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| catthshshshs a răspuns:

S-ar putea sa fi inghitit ceva. Cel mai bine mergi cu el la un medic veterinar sa il consulte. Nu sta cu el asa acasa si astepta sa treaca de la sine. Este un suflet si are si el dreptul la medicatie. Du-te pana nu e prea tarziu pentru el...