| YoMsG a întrebat:

De cateva zile ma doare fundul atunci cand stau jos(pat, scaun). Cred ca e de la prea mult stat jos.Stau la scoala 6 ore vin acasa si stau in pat, stau pe scaunul de la pc.Pana acum n-am mai avut problema, si am scaun de birou cam a asta https://www.google.ro/......ps?/search
M-am uitat si pe net, stiu si de la un prieten cum e ca a avut si el hemoroizi.Stiu ca problemele sunt in jurul anusului, insa eu n-am probleme de genul asta.Ma dor fesele.Ce ar trebui sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Sa faci miscare sa intaresti muschii fesieri. Daca tot stai in fund mereu si mereu si mereu tu crezi ca omul este facut doar sa stea in fund?

| YoMsG explică (pentru CatalinVictor1985):

Din ce am citit pe net e ceva la coccis