| GicaButoi a întrebat:

De cateva zile ma doare organul genital. Este o durere usoara dar continua. De la ce poate sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| nicky a răspuns:

Du -te la medic si vezi ce ai, noi iti putem da sfaturi dar nu te putem consulta.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poti avea o infectie. Trebuie neaparat sa meri la medic inainte de a se agrava. Du-te la urolog!

| bunica a răspuns:

Este posibil sa ai o pietricica pe canalul urinar si sa te doara, mergi la un consult medical.

| selef a răspuns:

Pe tine te doare in p. a de lumea asta. Este ceva normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

GicaButoi, frate draga .nu mai purta chilotii nevestii! mergi dom, le la un medic, cum poti sa stai asa.folosesti cumva medicamente pentru erectie? sau vitamine? mergi la un medic si lasa rusinea la o parte!

| speedtouch a răspuns:

Taie-l, da-l la rate, nu mai este bun