| XDoctor a întrebat:

De cateva zile ma doare in partea dreapta jos. e u durere usoara. ieri mi-a amortit si piciorul drept. Acum vad ca ma doare putin si in dreapta sus. se poate sa fie apendicita? NU stiu ce sa cred...ma doare de vreo 2-3 zile. Eu stiu ca apendicita se manifesta rau.

Răspuns Câştigător
| Pissy a răspuns:

La fel am patit si eu. Aceleasi senzatii le-am avut si eu. Fa`ti un control, pana nu e prea tarziu si dai in peritonita. Eu mai aveam o zi laughing.
Bafta :*. Si stai linistita ca e usoara operatia :*

2 răspunsuri:
| Puffy1721 a răspuns:

Pe mine m-a operat de urgenta!hee hee

| babyblu3 a răspuns:

Da cred ca e apendicita deoarece ce doare toata partea dreapta, sh da c-am asa se manifesta apendicita daca te doare ft tare piciorul drept inseamna ca se agraveaza sh ar trebui sa consulti un medic care iti va zice cu exactitate daca ai sau nu.Succes