| RobertBR7 a întrebat:

De ce am mâinile roșii și uscate în partea de sus?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| A98 a răspuns:

Vai Doamnee eu ma confrunt cu asta in fiecare iarna incepand inca de toamna tarziu si isi revin in primavara, numai ca mie imi crapa pana la sangerare uneori, e din cauza vremii si pentru ca nu te hidatezi destul, bea apa multa si foloseste crema hidratanta si nu folosi sapun solid ca ti le usuca si mai mult, foloseste lichid.winking

Răspuns utilizator avertizat
| RobertBR7 explică:

Pai mă hidrateze ca joc fotbal și beau Multă apă.