| andreeaalina a întrebat:

De ce am menstruatia maronie si putina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Asa este la inceput,insa nu e bine daca iti vine prea putin,s-ar putea sa ai chisturi pe ovare sau o anexita,sau de la anticonceptionale.
la medic urgent, pentru ca daca nu tratezi ajungi la infertilitate, bafta!

| andreeaalina explică:

Va rog raspundeti-mi.ar putea fi ciclu peste sarcina? luna trecuta am facut sex neprotejat deci puteam ramane dar am facut un test de sarcina si a iesit negativ. oare l-am facut prea devreme? dar am vazut ca mi-a venit menstruatia mai evreme cu 3 zile dar e maronie si imi curge f putin...ce ar putea fi?

| andreeaalina explică:

Va rog raspundeti-mi.ar putea fi ciclu peste sarcina? luna trecuta am facut sex neprotejat deci puteam ramane dar am facut un test de sarcina si a iesit negativ. oare l-am facut prea devreme? dar am vazut ca mi-a venit menstruatia mai evreme cu 3 zile dar e maronie si imi curge f putin...ce ar putea fi? asa trebuia sa pun intrebarea de la inceput