| Aisha a întrebat:

In ianuare mi-a venit prima data menstruatia. Si de atunci nu mi-a mai venit. Ar trebui sa ma ingrijorez? Prima data cand mi-a venit era o chestie maronie spre rosu si era f putina. Ar trebui sa am motive de ingrijorare? FUNDA+VOT!

3 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Nu, nu ai de ce sa te ingrijorezi.asa este normal, nu iti vine regulat decat dupa 2 ani. si mie mi s-a intamplat asa ca stai linistita happy

| Ramonaaaa a răspuns:

Menstruatia se regleaza mai tarziu.O luna iti vine, alta nu, in alta iti vine de doua ori.Este aiurea, dar se mai intampla atunci cand iti vine prima data.Cu timpul se va regla.

| Cornulets a răspuns:

Eu zic sa te duci la ginecologthinking
De 6 luni (aproape)
Parerea meathinking
love struck
Baftakiss