| ClauditaSmile a întrebat:

De ce atunci cand mancam friptura trebuie sa mancam si salata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cred ca te obliga nimeni, insa este sanatos sa ai o dieta diversificata care sa cuprinda cat mai multe legume

| andrei1237 a răspuns:

Pentru ca asa se potrivesc gusturile.De multe ori nu mananc cu salata.

| Kriss96 a răspuns:

Pentru ca este o combinatie foarte sanatoasa! Pe langa asta este gustoasa, satioasa si arata bine in farfurie.

| MDenisee a răspuns:

Asa este asortata, dar poti sa mananci si fara daca nu iti place cu big grin

| Dahliaa a răspuns:

Nu e neaparat sa mananci salata.

| Ely3434 a răspuns:

Pentru ca se potrivesc gusturile. big grin