| bleakk a întrebat:

De ce cand imi suflu cateodata nasul mi se infunda putin urechea drepta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Din cauza presiunii create in interior.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca te fortezi prea tare, atunci cand sufli incearca sa nu tii apasat pe nicio nara, lasa-le libere pe amandoua, tine degetele pe oscior!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie

| Poncea_Catalin_1990 a răspuns:

Ți se înfundă că sufli prea tare

| Zlatan10 a răspuns:

Nasul este legat de ureche cumva...deci probabil creezi multă presiune in interior...