| Henrypericolpublic a întrebat:

De ce fac multa matreata cojite in urechi si dupa cosuri am pielea grasa si transpir excesiv?
Mentionez ca am grija sa fac dus in fiecare zi si mentin igiena.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Mergi la un dermatolog! Doar acesta te poate ajuta.

| Ineys a răspuns:

Poate tocmai de aia. Dus zilnic nu prea e recomandat. Incearca sa-l reduci la 2 zile minim daca nu puti de nu poate sta omul langa tine. Pielea ta se mai hidrateaza si ea singura, tu distrugi tot procesoru asta prin atatea dusuri.

| RStar a răspuns:

Dus doar seara, spalat pe fata cu apa chioara doar dimineata si seara, de preferat rece. Va dura cateva saptamani, depinde de ten.