| Hitalix22 a întrebat:

De ce imi bate imima tare si ma inteapa in fiecare dimineata cand ma trezesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AleTheKiller666 a răspuns:

Asa pateam si eu.Am fost la un medic, evident, iar el mi-a spus sa consum mai mult lapte, sa iau miere zilnic si sa-mi pun lamaie in ceai.Am luat niste pastile in perioada aceea si acum sunt bine, dar indicat este sa mergi la un medic deoarece corpul fiecarui om poate actiona diferit. Sper ca te-am ajutat.PS:Nu mai stiu numele pastilelor.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E o intrebare potrivita pentru un medic nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aşa mă gândeam şi eu, o întrebare potrivită pentru un medic.
Astfel de dureri reprezintă modul în care corpul nostru ne comunică că ceva nu este în regulă dpdv medical.Deci ceea ce ai tu necesită nişte analize.Se începe c-un consult clinic şi, la nevoie, EKG urmat de o serie de alte teste ale inimii.

| fumulet a răspuns:

Posibil sa ai apa la plamanii... Mai bine consulta un medic!