| dididedediu a întrebat:

De CE Imi intarzie menstruatia? a mea este neregulata si nu a mai venit din 26 septembrie. FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| LilGh0st a răspuns:

Daca ai o viata sexuala activa, ai putea sa incerci un test de sarcina. O luna jumate este cam mult pentru o intarziere obisnuita.

| anonim5491 a răspuns (pentru LilGh0st):

Nu e prea mult...(experienta)

| dididedediu explică (pentru LilGh0st):

Maine imi iau test de sarcina. sper sa nu fie nimic. oricum nu ar fi prima data cand imi intarzie, dar oare de ce

| LilGh0st a răspuns (pentru dididedediu):

Ar fi bine sa mergi la un specialist, oricare ar fi rezultatul.

| anonim5491 a răspuns:

Nu te speria sunt dereglari normale daca tine mai mult de 1 luna sau chiar 2 trebuie sa te duci la medic